Włókniny wełniane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wełniana włóknina igłowana w wełny owczej jest włókniną naturalną pochodzenia zwierzęcego pozyskiwaną przez okresowe strzyżenie żywych zwierząt. Dzięki swoim właściwościom takim jak: dobra izolacja termiczna, naturalne pochodzenie, brak dodatków chemicznych, znalazła szerokie zastosowanie m. in. w przemyśle tekstylnym, budownictwie, ogrodnictwie, rękodzielnictwie.

Oferujemy szeroki wybór produktów zarówno tych, które sprawdzą się do filcowania, jak i tych stosowanych jako wypełnienie kołder oraz ociepleń domów.

Włókniny do ociepleń domów i wytłumień

Oferujemy izolacje termiczne, taśmę uszczelniającą, izolacje akustyczne. Idealne jako zastosowanie izolacji cieplnej dachów stromych (jako izolacja międzykrokwiowa), izolację konstrukcji podłóg i stropów oraz izolację akustyczną w lekkich ściankach działowych.

Czytaj więcej>

Bio-włókniny ściółkujące

Są to przyjazne dla środowiska produkty naturalne, wykorzystywane do upraw ogrodniczych. Ich zastosowanie daje dobry efekt chwastobójczy jak również pozytywny wpływ na plonowanie warzyw.

Czytaj więcej>

Włókniny do wypełnień kołder

Świetnie nadaje się do wypełnień np. kurtek, ocieplaczy itp. Jak również jako wsad do kołder. Włókniny wełniane (350-500 g/m2)

Czytaj więcej>

Tu zamówisz WŁÓKNINY

Napisz do nas

odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.